O autorze
Fundacja FaniMani została założona w 2014 roku. Naszą misją jest wspieranie organizacji społecznych w pozyskiwaniu dodatkowych funduszy poprzez FaniMani.pl. Dzięki serwisowi dokonując zakupu w dowolnym sklepie internetowym (lista wszystkich sklepów), bez ponoszenia dodatkowych kosztów generujemy darowiznę na wybrany przez nas cel społeczny.

Współpracujemy z fundacjami, stowarzyszeniami, szkołami, harcerzami i innymi podmiotami działającymi w trzecim sektorze. Jako Fundacja chcemy być platformą wymiany informacji na temat NGO w Polsce i łącznikiem między organizacjami społecznymi, darczyńcami oraz przedsiębiorcami. Realizujemy swoją misję we współpracy z setkami firm, znanych lokalnie i międzynarodowo, o których informacje znajdziecie w naszym serwisie. Współdziałanie z otoczeniem biznesowym pozwala nam oferować narzędzia, które pomagają w zbieraniu pieniędzy bez ryzyka i kosztów zarówno dla osób pomagających, jak i dla adresatów pomocy finansowej.

300 tysięcy zł darowizn wygenerowanych za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl

Organizacje społeczne zebrały za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl łączną sumę ponad 300 tysięcy złotych, nic za to nie płacąc. Kwota ta została zebrana przy okazji codziennych zakupów w sklepach internetowych.

Serwis FaniMani.pl daje możliwość zbierania darowizn przy okazji zakupów w ponad 800 sklepach internetowych. Wśród zbierających w ten sposób organizacji znajdują się fundacje, stowarzyszenia, harcerze, klasy szkolne, drużyny sportowe i inne inicjatywy społeczne. Już 2892 organizacje zbierają z FaniMani.pl. Każda z nich otrzymuje dzięki temu średnio 2,5% wartości zakupów. FaniMani.pl to pierwszy i jedyny tego typu serwis w Polsce.


Pomaganie wybranej przez siebie organizacji na FaniMani.pl jest proste i nic nie kosztuje - wystarczy przejść przez stronę FaniMani.pl i zrobić zakupy tak jak zwykle a część wartości zamówienia trafi do wybranej organizacji. Kupujący płaci za zakupy tyle co zawsze a przy okazji może pomóc wybranej inicjatywie społecznej.

Aby użytkownik nie musiał za każdym razem pamiętać o wejściu na stronę FaniMani.pl, przygotowano specjalną Przypominajkę - rozszerzenie do przeglądarki, które wyświetla komunikat w formie paska informującego o możliwości wsparcia wybranej wcześniej organizacji. Działając w ten sposób Przypominajka dba o to, żeby nie zapomnieć o darowiźnie podczas zakupów w internecie. Zarówno użytkownicy, jak i organizacje mogą zapraszać znajomych do wspierania przy okazji zakupów korzystając w tym celu z bezpłatnych materiałów promocyjnych przygotowanych przez FaniMani.pl.


FaniMani to wiele okazji...do pomagania!


Zobacz, jak działa FaniMani.pl
Zainstaluj przypominajkę: https://fanimani.pl/aplikacje/
Więcej informacji: www.fanimani.pl
FaniMani.pl na Facebooku: www.facebook.com/faniManifaniMani
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...