O autorze
Fundacja FaniMani została założona w 2014 roku. Naszą misją jest wspieranie organizacji społecznych w pozyskiwaniu dodatkowych funduszy poprzez FaniMani.pl. Dzięki serwisowi dokonując zakupu w dowolnym sklepie internetowym (lista wszystkich sklepów), bez ponoszenia dodatkowych kosztów generujemy darowiznę na wybrany przez nas cel społeczny.

Współpracujemy z fundacjami, stowarzyszeniami, szkołami, harcerzami i innymi podmiotami działającymi w trzecim sektorze. Jako Fundacja chcemy być platformą wymiany informacji na temat NGO w Polsce i łącznikiem między organizacjami społecznymi, darczyńcami oraz przedsiębiorcami. Realizujemy swoją misję we współpracy z setkami firm, znanych lokalnie i międzynarodowo, o których informacje znajdziecie w naszym serwisie. Współdziałanie z otoczeniem biznesowym pozwala nam oferować narzędzia, które pomagają w zbieraniu pieniędzy bez ryzyka i kosztów zarówno dla osób pomagających, jak i dla adresatów pomocy finansowej.

Walentynki – okazją do pomagania!

Walentynki można spędzić na wiele sposobów. Ważne, żeby było miło i we dwoje. Dlatego najlepiej zawczasu zaplanować ten niezwykły dzień i podarować ukochanej osobie wyjątkowy drobiazg. Po pomoc warto skierować się na stronę Fanimani.pl, gdzie dodatkiem do walentynkowych zakupów jest darmowa możliwość wsparcia wybranej organizacji społecznej.

Jak uhonorować ten wyjątkowy dzień w roku? Robiąc coś miłego dla drugiej osoby.
Na rynku dostępnych jest wiele atrakcyjnych propozycji, a oferenci prześcigają się w wymyślaniu przeróżnych ofert typu first- lub last-minute. Nieodzowną pomocą służy przy tym internet. W Sieci można dokonać zakupu upominków, biletów bądź rezerwacji zaledwie kilkoma kliknięciami. Dodatkowym atutem zamawiania w serwisach online jest możliwość przekazania kilku procent wartości zamówienia na wybrany przez siebie cel społeczny. Jest to możliwie dzięki serwisowi FaniMani.pl,
z którym współpracuje ponad 800 sklepów internetowych. Dokonując zakupów poprzez FaniMani.pl można wesprzeć wybraną przez siebie inicjatywę spośród blisko 2800 organizacji dobroczynnych.
Jak zorganizować #dobrewalentynkiFaniMani.pl radzi:

Walentynki na morzu – kupując walentynkowy rejs można udać się w niezapomnianą podróż do Szwecji i z powrotem korzystając z promocji 2 w cenie 1.
Zakochani w Paryżu – dzięki ofertom przygotowanym przez wiele serwisów podróżniczych specjalnie na okazję Święta Zakochanych można w atrakcyjnych cenach wykupić wycieczkę do najbardziej romantycznego miasta na świecie.
Z głową w chmurach – na okres walentynkowy również linie lotnicze przygotowały specjalne oferty i loty w ciekawe miejsce np.: Barcelona, Wenecja, Malta, Dubaj czy też koło podbiegunowe.
Przez żołądek do serca – dla osób planujących odpowiednio wcześnie walentynkowy wieczór dobrą opcją jest zarezerwowanie stolika w ulubionej restauracji. Alternatywę typu last-minute stanowi zamówienie posiłków z dostawą do domu i zaserwowanie ich w romantycznej scenerii we własnym salonie. Walentynkowe specjały dostępne w wybranych restauracjach.

Kupowanie upominków - okazją do pomagania!

Walentynki nabierają coraz większego wydźwięku komercyjnego, ale tak naprawdę większości z nas to nie przeszkadza. Bo oprócz tego, że możemy spędzić odświętny dzień z ukochaną osobą, to mamy dodatkową okazję do zrobienia czegoś dobrego dla innych. Przecież lubimy obdarowywać upominkami, a przy tym pomagać i dzielić się z potrzebującymi. Tym bardziej, kiedy nie musi do tego dodatkowo dopłacać.
Dlatego w ramach #dobreprezenty przygotowaliśmy specjalnie na Walentynki zestawienia tych, które sprawdzą się najlepiej w wersji dla Panów i Pań:


Propozycje zawsze sprawdzających się, walentynkowych upominków dla Pań:

• Niemal każda kobieta kocha czekoladę, nawet jeśli się do tego nie przyznaje. Dlatego doceni pudełeczko wykwintnych pralinek. Sprawdź szeroki wybór dostępny w wybranych sklepach.
• Podobnie jest z kwiatami. Nawet zwykły bukiet czerwonych róż sprawia, że Paniom robi się cieplej na sercu. Zajrzyj do zawsze dostępnej e-kwiaciarni.
• Nie bez podstaw krążą pogłoski, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety, zatem
w pogoni za idealnym prezentem warto skoczyć do jubilera.
• Walentynki są idealna okazją do obdarowania swojej partnerki zmysłową bielizną czy buteleczką ulubionych perfum. Ponadto dobrze przyjęty zostanie także stylowy szal. Wszystkie propozycje dostępne w kategoriach Moda i Uroda.

Propozycje walentynkowych upominków dla Panów:

• Mężczyźni to w większości gadżeciarze, dlatego nie pogardzą słuchawkami lub głośnikiem Bluetooth. Dla pasjonatów fotografii sprawdzą się zewnętrzne obiektywy wi-fi do smartfona. To i wiele więcej zajedziesz w zakładkach Elektronika oraz RTV i AGD.
• Dla fanów sportu sprawdzą się bilety na wydarzenie sportowe, sprzęt sportowy lub ewentualnie dodatki do już posiadanego. Prawdziwe okazje dostępne w zakładce Sport i hobby.
• Typ eleganta doceni klasyczny zegarek, stylowe spinki do mankietów, nieprzeciętny krawat czy gustowny zimowy komplet czapka + komin. Sprawdź w kategoriach Moda oraz Biżuteria i zegarki.
• Ponadto każdy Pan ucieszy się z butelki kultowego trunku, płyty ulubionego zespołu czy eleganckich perfum. Dostępne w drogeriach i sklepach branżowych.

A dla osób szukających specjalnych ofert na walentynkowy prezent polecamy przygotowane na tę okazję promocje sklepów dostępnych na FaniMani.pl w kategorii Walentynki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...