O autorze
Fundacja FaniMani została założona w 2014 roku. Naszą misją jest wspieranie organizacji społecznych w pozyskiwaniu dodatkowych funduszy poprzez FaniMani.pl. Dzięki serwisowi dokonując zakupu w dowolnym sklepie internetowym (lista wszystkich sklepów), bez ponoszenia dodatkowych kosztów generujemy darowiznę na wybrany przez nas cel społeczny.

Współpracujemy z fundacjami, stowarzyszeniami, szkołami, harcerzami i innymi podmiotami działającymi w trzecim sektorze. Jako Fundacja chcemy być platformą wymiany informacji na temat NGO w Polsce i łącznikiem między organizacjami społecznymi, darczyńcami oraz przedsiębiorcami. Realizujemy swoją misję we współpracy z setkami firm, znanych lokalnie i międzynarodowo, o których informacje znajdziecie w naszym serwisie. Współdziałanie z otoczeniem biznesowym pozwala nam oferować narzędzia, które pomagają w zbieraniu pieniędzy bez ryzyka i kosztów zarówno dla osób pomagających, jak i dla adresatów pomocy finansowej.

Gramy na Maxa dla Maxa! – Najdłuższa Żonglerka Świata z Reprezentacją Polski w piłce nożnej.

Akcja #namaxadlamaxa przyciąga coraz więcej uwagi! Wierzymy, że do września uda dobić się do pełnej kwoty 1,5 mln zł, która potrzebna jest do uratowania życia rocznego Maxa. Chłopiec cierpi na Zespół Crouzona, wrodzoną wadę dotycząca nieprawidłowego kostnienia czaszki.. Jeśli Max ma przeżyć i wrócić do normalnego życia jako zdrowy chłopiec, musi we wrześniu wyjechać na bardzo kosztowaną terapię do USA. Koszt operacji i dalszego leczenia w Stanach Zjednoczonych to 1 500 000 zł.

Rodziców chłopca nie stać na sfinansowanie terapii. Na chwilę obecną udało się zebrać prawie 625 tys. zł, brakuje jeszcze 875 tys. zł. Rodzice prowadzą dramatyczną walkę z czasem o życie swojego dziecka – zostały niespełna 3 tygodnie, aby uratować Maxa, który mimo wszelkim przeciwnościom nie poddaje się, bo tak bardzo chce żyć.
Zwracamy się do wszystkich, którzy mogą wspomóc Maxa darowizną o pomoc w ratowaniu jego życia. Każda złotówka jest na wagę złota bo stawka jest wysoka, a czasu z każdym dniem coraz mniej. Wada Maxa może być całkowicie wyleczona!
Przyłącz się - akcję możesz wesprzeć na 4 sposoby:
1. Robiąc przelew PayU darowizny na konto Fundacji Konrada Gacy Dlaczego?
2. Robiąc standardowe zakupy internetowe przez serwis FaniMani.pl
3. Przekazać 1 zł przez zalogowanie się na serwis FaniMani.pl i pobranie Przypominajki
4. Udostępnić informacje o Akcji Na Maxa dla Maxa, aby inni o niej usłyszeli

Zagrajmy Na Maxa dla Maxa- tworzymy najdłuższą żonglerkę świata!
Gra Na Maxa dla Maxa - polega na nagraniu kilkusekundowego filmiku z odbijaniem piłki i „podaniem jej dalej” oraz nominowaniem trzech kolejnych osób do wykonania zadania. Co w efekcie pozwoli na zmontowanie spotu, który zostanie zamieszczony w Internecie. Niespodzianką czekającą na wszystkich zaangażowanych w grę #namaxadlamaxa będzie fakt, że dopiero po zmontowaniu wszystkich materiałów video w jedno kilkunastominutowe dzieło, grający dowie się kto podał mu piłkę! Może to być właśnie jedna z gwiazd polskiej reprezentacji, np. Lewandowski, Błaszczykowski, Pazdan, Szczęsny lub Nawałka, Zając, Tkocz, Boniek, drużyna Kuloodporni oraz sławni artyści np.: Komasa, Stuhr oraz wielu innych. Dołącz i Ty!

Reprezentacja Polski w piłce nożnej:

Kuloodporni:

Maciej Stuhr:
facebook żonglerka #namaxadlamaxa
Jan Komasa:
facebook żonglerka #namaxadlamaxa
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...